Ez a weboldal cookie-kat (sütiket) használ azért, hogy oldalunk használata során a lehető legjobb élményt tudjuk biztosítani. A weboldalunkon történő további böngészéssel hozzájárul a cookie-k használatához.
hat nat bga harmas logo

A Határtalanul program megvalósult a Magyar Kormány támogatásával.

Nyílt nap óvodásoknak

2024.01.29. 13:30-16:00

Helyszín: az iskola tornaterme

Szeretettel hívjuk az iskolánk iránt érdeklődő ovisokat január 29-én, hétfőn 13:30-tól egy újabb játékos alkalomra. Ezen a napon több állomásos játszóházat szervezünk számukra, amely keretében kézműves foglakozások mellett zenés/mozgásos tevékenységekkel is készülünk a gyerekek részére.

Erre az alkalomra várjuk a jelentkezést iskolánk e-mail címére, a szülők és a gyermek nevével, illetve a szülők telefonos elérhetőségével együtt (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)!

Az esetleges élelmiszer-érzékenységekről, betegségekről (cukorbetegség stb.) kérjük jelezzenek a szülők, mert uzsonnát is fognak kapni a gyerekek.

A jókedv mellett egy pár benti cipőt is érdemes hozni a lurkóknak!ovisok2.jpg

A szülőket kb. 16 órára várjuk vissza a gyerekekért, addig mi ismerkedünk velük (a szülők számára ez alkalommal nem lesz foglalkozás tartva, el lehet majd menni).

Találkozunk 29-én!

1%

1szazalekTegyünk közösen az iskoláért!
 
Ajánlja fel adója 1%-át, amellyel ön is hozzájárul iskolánk fejlesztéséhez!
Öt Talentum Közhasznú Alapítvány: 19122737-1-09
Magyarországi Baptista Egyház 0286
 
Köszönjük.
Az iskola kisdiákjai és tanítói

 

Környezetvédelem

kornyezet

Támogatás

kpmsft-Education8Kérjük, támogassa iskolánkat az alábbi számlaszámon!

Kedvezményezett: Debreceni Baptista Gyülekezet 

Számlaszám: OTP 11738008-20877620
Közlemény: Talentum Baptista Általános Iskola