Ez a weboldal cookie-kat (sütiket) használ azért, hogy oldalunk használata során a lehető legjobb élményt tudjuk biztosítani. A weboldalunkon történő további böngészéssel hozzájárul a cookie-k használatához.

Kedves Szülők!

A koronavírus járvány terjedése miatt a Kormány új munkarend bevezetéséről döntött. 2020. március 16-tól az oktató-nevelő munka tantermen kívüli, digitális munkarendben szerveződik. Ez nem oktatási szünet, hanem az oktatás módjának megváltozása. A megváltozott munkarend ideje alatt a tanulóknak tilos az oktatási intézményt látogatni.

Iskolánk a hétfői tantestületi értekezletén dönt arról, hogy az egyes osztályok tanítói milyen digitális csatornán keresztül tartják a kapcsolatot a gyerekekkel. Az iskolai felszereléseket hétfőn 8 órától haza lehet vinni, amelyek fontosak lesznek a digitális oktatás megvalósításánál.

Azok számára, akik gyermekük felügyeletét nem tudják ellátni, az illetékes tankerületi központ megszervezi a tanulók napközbeni kiscsoportos felügyeletét. Erről részletes információt még nem kaptunk, de addig is, kérem, jelezze, aki ezt adott esetben igénybe venné!

Minden új információról folyamatosan tájékoztatást adunk az iskola Facebook oldalán, e-mailben, illetve az iskola honlapján.

Sok erőt, kitartást kívánok az előttünk álló nehéz időszakra.

Isten áldjon minket!

 

Czirják Erika
intézményvezető

 

1%

1szazalekTegyünk közösen az iskoláért!
 
Ajánlja fel adója 1%-át, amellyel ön is hozzájárul iskolánk fejlesztéséhez!
Öt Talentum Közhasznú Alapítvány: 19122737-1-09
Magyarországi Baptista Egyház 0286
 
Köszönjük.
Az iskola kisdiákjai és tanítói

 

Környezetvédelem

kornyezet

Támogatás

kpmsft-Education8Kérjük, támogassa iskolánkat az alábbi számlaszámon!

Kedvezményezett: Debreceni Baptista Gyülekezet 

Számlaszám: OTP 11738008-20877620
Közlemény: Talentum Baptista Általános Iskola