Ez a weboldal cookie-kat (sütiket) használ azért, hogy oldalunk használata során a lehető legjobb élményt tudjuk biztosítani. A weboldalunkon történő további böngészéssel hozzájárul a cookie-k használatához.

Bibliaismereti Verseny Országos Bibliaismereti Versenyen vett részt iskolánkból 5 csoport.

Minden csapat hozott el díjat Kótajból.

1. osztályból a Sólyom csapat a III. helyezett és a Gepárd csapat a II. helyezett lett. A 2. osztályból a Sáron rózsái csapat az I. helyezett lett. A 3. osztályból az Arany sólyom csapat az I. helyezett lett, A Biblia legjobbjai csapat pedig külön díjat hozott el. Révész Dorka   „Húsvét,   örök   legenda,   drága   zálog”   rajzpályázaton   külön   díjat   kapott.   Ajándékát   a díjkiosztón a többiekkel vehette át. Dicsőség Istennek, hogy megáldott bennünket ezekkel a szép eredményekkel.

 

1%

1szazalekTegyünk közösen az iskoláért!
 
Ajánlja fel adója 1%-át, amellyel ön is hozzájárul iskolánk fejlesztéséhez!
Öt Talentum Közhasznú Alapítvány: 19122737-1-09
Magyarországi Baptista Egyház 0286
 
Köszönjük.
Az iskola kisdiákjai és tanítói

 

Környezetvédelem

kornyezet

Támogatás

kpmsft-Education8Kérjük, támogassa iskolánkat az alábbi számlaszámon!

Kedvezményezett: Debreceni Baptista Gyülekezet 

Számlaszám: OTP 11738008-20877620
Közlemény: Talentum Baptista Általános Iskola