Ez a weboldal cookie-kat (sütiket) használ azért, hogy oldalunk használata során a lehető legjobb élményt tudjuk biztosítani. A weboldalunkon történő további böngészéssel hozzájárul a cookie-k használatához.

Az idén matematika órákon mindhárom osztály a Mozaik kiadó tankönyveiből tanul. A megvásárolt tankönyvekhez a kiadó egy év elektronikus hozzáférést is biztosít, de ehhez először regisztrálni kell egy mozaweb fiókot, majd a fiókunkban a tankönyvet. Az ehhez szükséges kód a tankönyv hátsó borítójára van nyomtatva. Regisztráció után a tankönyv online is megnyithatóvá válik és pár feladat gyakorolható lesz így is. A regisztráció menetéről és a tankönyv online használatáról pár videó segítségképpen:

 

Mozaweb felhasználói fiók regisztációja
Mozaweb tankönyv regisztációja
Mozaweb tankönyv használata online

1%

1szazalekTegyünk közösen az iskoláért!
 
Ajánlja fel adója 1%-át, amellyel ön is hozzájárul iskolánk fejlesztéséhez!
Öt Talentum Közhasznú Alapítvány: 19122737-1-09
Magyarországi Baptista Egyház 0286
 
Köszönjük.
Az iskola kisdiákjai és tanítói

 

Környezetvédelem

kornyezet

Támogatás

kpmsft-Education8Kérjük, támogassa iskolánkat az alábbi számlaszámon!

Kedvezményezett: Debreceni Baptista Gyülekezet 

Számlaszám: OTP 11738008-20877620
Közlemény: Talentum Baptista Általános Iskola